Кошик
636 відгуків
Час відвідування шоуруму - за попередньою домовленістю
Магазин кришталевих компонентів Preciosa
+380 (67) 585-56-21

Конкурс прикрас та аксесуарів, присвячених випускному балу 2019 року!

Конкурс прикрас та аксесуарів, присвячених випускному балу 2019 року!

Увага, увага!

Ми оголошуємо Конкурс прикрас та аксесуарів, присвячених випускному балу 2019 року!

1. На конкурс приймаються тільки авторські роботи, ніде раніше не опубліковані і виконані спеціально до конкурсу. Майстер може опублікувати свою конкурсну роботу на своїх ресурсах тільки після завершення конкурсу і оголошення переможця.

2. Виріб може бути виконано в будь-якій техніці. Обов'язкова умова - повинні бути використані кришталеві компоненти Preciosa.

3. Від одного майстра може бути представлена будь-яка кількість робіт.

4. Вам необхідно розмістити пост з активним посиланням на наш конкурс в будь-якій соціальній мережі, (головне, щоб ми могли перевірити) і додати посилання на пост у коментарі тут https://www.facebook.com/crystals.in.ua/photos/a.2299533750154050/2348004585306966/?type=3&theater

5. Вислати 3 (не менше) фото роботи до 16.06.2019 на електронну пошту n.kurenkova@mirtgroup.com.ua з поміткою "Конкурс". Вимоги до фото - формат .jpg, однотонний фон (бажано білий або сірий), розмір - не менше 1 мегабайта. У листі обов'язково вкажіть ім'я та прізвище автора, назва і невеликий опис роботи, контактний номер телефону та адресу електронної пошти.

6. Надсилаючи фотографії на конкурс, Ви погоджуєтеся з тим, що вони будуть виставлені на сайті www.crystals.in.ua, а так само, на сторінках сайту в соціальних мережах.

7. Єдиного переможця обере колектив Магазину кришталевих компонентів.

8. Приз - сертифікат на суму 1000 грн на купівлю продукції Preciosa в Магазині кришталевих компонентів або на сайті crystals.in.ua

9. Результати будуть оголошені 20.06.2019 на сайті crystals.in.ua і на сторінках у соціальних мережах. Переможець буде проінформований електронною поштою, вказаній при реєстрації.

10. Конкурс проводиться на території України.

Члени журі оцінюють роботи за трьома критеріями:
- оригінальність роботи, її дизайн;
- якість і технічне виконання роботи;
- відповідність роботи з регламентом.

Бажаємо всім майстрам успіху та натхнення!!!

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner